Korkuteli ilçesinde mantar üretimi yapan aile işletmelerinin yanı sıra , Türkiye’nin değişik noktalarında mantar üretimi yapan orta ve büyük çaplı işletmeler müşteri portföyümüzü oluşturmaktadır.

Korkuteli merkezinde,satış ve satış sonrası hizmet anlamında müşterilerimizle diyalog merkezi olarak kullandığımız iletişim büromuz bulunmaktadır.Bu iletişim noktamızda üreticilerimizle bir araya gelmekteyiz.

Kompost ve Mantar üretiminde geniş tecrübelere sahip mühendis,teknisyen arkadaşlarımızdan oluşan satış sonrası hizmet birimimiz, üreticilerimizin mantar üretimindeki eksiklerini gideren bir eğitim kurumu gibi çalışmakta, mantar üretiminin daha bilinçli yapılması için bilgi paylaşımını gerçekleştirmektedir.

Kurulduğu günden itibaren gösterdiği kalite ve hizmet anlayışı ile sektöre farklı bir anlayış getirmiş, bu bakış açısı ile pazarda kısa sürede çok önemli bir yer edinmiştir.Adres : Korkuteli Bozova Karayolu 8.km Akyar Köyü-Korkuteli / ANTALYA
Tel+9 0(242)-6596446(pbx) Fax: +9 0(242)-6596200
E-Mail :
info@ozdalkompost.com
.
Özdal Kompost, Özdal İnşaat Turizm Nak. Tekstil Tarım Tic. San. Ltd. Şti Kuruluşudur. Tasarım - Programlama : Meatu Reklam ve Internet Hizmetleri